Author: l***p
Date:
Review: Kalhoty jsou z umělého, leskléjo materiálu, ale za mě pořád nositelné. Vypadají krásně a jsou opravdu pohodlné a lehoučké. Pokud jste mezi dvěmi velikostmi, doporučuju vzít tu větší, guma je sice opravdu pružná, když se zaříznou tak to ale nevypadá pěkně. Co mě nemile překvapilo je, že nemají kapsy.
Color: Multicolor
Size: 1XL